Київтеплоенерго оголосило тендер на впровадження автоматизованої системи управління автотранспортом

19.11.2025
1 хв
22

Комунальне підприємство Київтеплоенерго оголосило тендер на впровадження автоматизованої системи управління автотранспортом. Шукають підрядника, який проведе впровадження даної системи.

О тендері стало відомо з оголошення в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

Очікувана вартість робіт складає 13 мільйонів 217 тисяч гривень. За ці кошти необхідно впровадити вже придбану ERP-систему IT-Enterprise для автоматизації процесів управління автотранспортом.

Система повинна забезпечити повний цикл управління автопарком:

  • ведення всіх нормативних довідників (моделі ТС, водії, норми пального);
  • облік документів (страхування, ДТП, дозволи);
  • автоматизацію роботи з путівками – від їх виписки до закриття, з можливістю інтеграції з GPS.
  • також система повинна вести детальний облік руху пального (по картках і власним ємностям);
  • управляти процесами техобслуговування і ремонтів (ТОіР);
  • відстежувати обіг окремих компонентів (шини, АКБ);
  • і автоматизувати процес внутрішніх заявок на виділення транспорту.

Початок аукціону намічено на 25 листопада 2025 року. Завершити роботу підрядник повинен до 31 грудня 2026 року.

Джерело: https://100realty.ua/news/kievteploenergo-za-132-milliona-griven-vnedrit-avtomatizirovannuyu-sistemu-upravleniya

Perfect Team
Perfect Team
Експерт з нерухомості
Наші спеціалісти завжди на зв’язку!
+38 (098) 970-32-14

Хочете вигідно
продати квартиру?

Легко допоможемо не лише продати квартиру за найкращою ціною, але й придбати нерухомість за вигідною вартістю
Залиште свій номер телефону, і ми передзвонимо Вам протягом робочого дня!
  • Орієнтуємось у реальних ринкових показниках

  • Досвід понад 12+ років

  • Закрили 1000+ успішних угод

Схожі статті за тематикою

Дивитись усі