У столиці триває комплексна робота з модернізації та відновлення штучних споруд. Комунальна корпорація «Київавтодор» оголосила тендер на розробку проектної документації для реконструкції Харківського шляхопроводу через залізничні колії на Харківському шосе.
Шляхопровід введено в експлуатацію у 1947 році. По ньому курсує автомобільний транспорт та трамваї. Останні капітальні ремонти проводилися у 1996 та 2006 роках, коли усували дефекти, захищали конструктивні елементи та замінювали деформаційні шви.
Наразі технічні характеристики та розміри шляхопроводу не відповідають сучасним вимогам щодо навантаження, пропускної спроможності та безбар’єрності.
За результатами останніх обстежень споруда вичерпала свій експлуатаційний ресурс і потребує реконструкції. Завдяки розширенню проїжджої частини для автомобілів та облаштуванню двох колій для трамваїв шляхопровід стане більш безпечним та комфортним.
Обов’язковою умовою є розвиток велосипедної інфраструктури та створення безбар’єрного простору для пішоходів.
Реконструкція Харківського шляхопроводу входить до комплексного підходу зі створення безпечної та комфортної транспортної інфраструктури в Дарницькому та Дніпровському районах столиці.
Джерело: https://100realty.ua/news/v-kieve-sdelayut-remont-kharkovskogo-puteprovoda