Новий власник київського торгово-розважального центру “Караван Outlet” змінив його назву на Victoria Gardens, як повідомляється на офіційній сторінці центру у Facebook.
В заяві йдеться, що перейменування є частиною стратегічного оновлення та подальшого розвитку торгового центру. Тепер ТРЦ “Караван Outlet” буде називатися Victoria Gardens.
З жовтня 2024 року ТРЦ “Караван Outlet” увійде до портфеля комерційної нерухомості компанії Dragon Capital, яка також управляє однойменним ТРЦ Victoria Gardens у Львові.
За інформацією Dragon Capital, рівень вакантності в ТРЦ знизився з 14% до 7% за поточний рік. У центрі відкрилися нові магазини, такі як Sinsay, VOVK, Будинок Іграшок, Аврора, Stimma, IFG, Argo Center та Intertop. Також досягнуті угоди з трьома новими ключовими орендарями.
Комерційний директор Dragon Capital Property Management Наталія Кравець зазначила, що ренеймінг є частиною реконцепції об’єкта і сигналізує про віру в потенціал ТРЦ, з метою повторити успіх, досягнутий з ТРЦ Victoria Gardens у Львові.
- ТРЦ “Караван Outlet” був відкритий у 2003 році та оновлений у 2019 році, він став першим професійним ТРЦ у Києві і залишається єдиним великим аутлет-центром у місті.
- До приходу Dragon Capital його власником була компанія DCH Олександра Ярославського.
Джерело: https://biz.liga.net/all/nedvizhimost/novosti/odin-iz-stareishih-trts-kieva-smenil-nazvanie

