Київ протестував резервну автономну котельню для медичних установ

В Києві була протестована резервна автономна котельня, яка буде використовуватися для забезпечення теплом і світлом медичних установ в разі надзвичайних ситуацій. Мер Києва Віталій Кличко спільно з послом Бельгії в Україні Люком Якобсом і директором Enabel в Україні Дірком Депрем провели підключення котельні до системи опалення одного з медичних закладів столиці.

Ці автономні котельні призначені для роботи в умовах відключень електроенергії і можуть забезпечити тепло для великих об’єктів. Кожна котельня складається з трьох одиниць: котла і двох ємностей для пального. Потужність складає 1800 кВт, що в три рази більше, ніж у існуючих котелень у розпорядженні «Київтеплоенерго». Завдяки цьому, вони зможуть забезпечити теплом більш великі об’єкти.

В цьому році Київ збільшив кількість мобільних котелень з 54 до 70. Також за допомогою Enabel вже встановлено 36 генераторів для забезпечення безперебійного енергопостачання шкіл загальною потужністю 4 тисячі кВт.

Мер Києва висловив подяку бельгійському агентству Enabel і Королівству Бельгія за необхідну допомогу в реалізації цих проектів.

Київ продовжує розвивати концепцію енергозбереження, залучаючи всі можливі ресурси і знання для реалізації проектів розподіленої когенерації, що дозволить забезпечити альтернативне електропостачання для тисяч житлових будинків столиці.

Хочете вигідно
продати квартиру?

Легко допоможемо не лише продати квартиру за найкращою ціною, але й придбати нерухомість за вигідною вартістю
Отримайте безкоштовну консультацію +38 (095) 840-47-69 Залиште свій номер телефону, і ми передзвонимо Вам протягом робочого дня!

Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтесь з обробкою персональних даних

+38 (095) 840-47-69