З 10 по 12 березня в Києві буде частково обмежено рух транспорту в Печерському та Шевченківському районах. В ці дні спеціалісти проведуть ремонт аварійних ділянок дорожнього покриття. Про це повідомляють в Укравтодорі.
Роботи будуть проводитися на:
Набережному шосе – від мосту Метро до транспортної розв’язки мосту ім. Є. А. Патона в Печерському районі;
- вулиці Олександра Конніського в Шевченківському районі.
Під час робіт рух транспорту буде обмежуватися частково і поетапно. При погіршенні погодних умов терміни проведення робіт можуть бути змінені.
В комунальній корпорації вибачаються за тимчасові незручності і просять враховувати обмеження при плануванні маршруту.
Раніше повідомлялося, що в період танення снігу, рясних дощів або різких змін температури повітря пасажири можуть помічати на станціях метро мокрі плями або локальні протечки. Як роз’яснюють в КП «Київський метрополітен», більшість станцій є підземними, тому інфраструктура взаємодіє з навколишнім середовищем, невід’ємною складовою якого є ґрунтові води.

